Držáky LCD/plazma TV

Zpět na seznam

Držák LCD/Plazma TV Signal PLB-4N 32'' - 55''

Držák LCD/Plazma TV Signal PLB-4N 32'' - 55''

Popis produktu:

Držák Signal PLB-2N E93112 byl navržen pro umístění moderních LCD nebo plazmových monitorů / TV na zeď. Jeho nosnost je 75 kg. Držák umožňuje jednoduché nastavení sklonu (bez použití dalšího nářadí) v rozsahu 15 stupňů.

Charakteristické vlastnosti:

  • Rozteč obrazovky: 32'' ... 55''
  • Nastavení náklonu: -15 o ... +15 O
  • Nosnost: 75 kg
  • Vzdálenost od stěny: 83 mm
  • Standard uchycení: VESA max 400x200


Zeď musí unést váhu panelu a úchytu včetně značné rezervy pro bezpečnost. Držák nesmí být instalován na zdi, které neumožňují pevné uchycení (sádrokarton atd.). Pokud si nejste jisti povahou zdi, konzultujte to s instalační firmou. Set obsahuje všechny komponenty potřebné pro typickou instalaci. V některých specifických podmínkách může být potřeba použití některých pomocných prvků nebo nářadí, které by mělo být dodáno odborníky provádějícími instalace tohoto druhu hardwaru. Potřebné nástroje: vrtačka, kov/dřevo fi 3 mm (pro montáž do dřevěné konstrukce/ocel), zdivo vrták O 10 mm (pro montáž na betonové zdi), šroubovák s minimální délkou 200 mm.

Bezpečnostní varování. Set zahrnuje montážní instrukce. Pokud nerozumíte těmto pokynům nebo máte nějaké pochybnosti o bezpečnosti instalace, prosíme, zavolejte kvalifikované pracovníky k provedení instalace. Nesprávná instalace může způsobit Před montáží pečlivě zkontrolujte a ujistěte se, že žádné části nechybí nebo nejsou vadné. Pokud máte jakékoliv pochybnosti nazačínejte s instalací.

Některé činnosti (např. zavěšení TV) musí provést alespoň dva zruční lidé! Nesprávná instalace může způsobit poškození nebo vážné zranění. Nepoužívejte tento výrobek k jinému účelu než je určen. Ani výrobce ani prodejce nebude odpovědný za poškození nebo zranění způsobená nesprávnou montáží nebo nesprávným použitím.

Kód: E93112 | Cena: 360,18 Kč bez DPH | 435,82 Kč s DPH - Doručení 5-7 dní

Objednat