Přístupové karty

Zpět na seznam

Skylink karta (Irdeto) - Standard HD M7

Skylink karta (Irdeto) - Standard HD M7

Dekódovací karta pro příjem programů platformy Skylink. Tato karta nejlépe spolupracuje s certifikovanými dekodéry Irdeto - přijímači označeny Skylink ready. U nové karty Standard HD M7 je cena karty a poplatky spojené s poskytováním služeb oddělená. Cena nové karty je podstatně nižší, pro aktivaci služeb Skylink je však třeba uhradit příslušné poplatky.

Na rozdíl od původní karty Skylink Standard HD se u karty Standard HD M7 registrace skládá ze dvou kroků: vyplnění registračních údajů (elektronicky na webu Skylinku nebo do formuláře přiloženého v balení karty) a úhrady Registračního poplatku za registraci služby Skylink. Registrační poplatek je možno uhradit stejným způsobem jako Servisní poplatek nebo předplatné placených balíčků Skylink, a to buďto v hotovosti u prodejců satelitní techniky nebo kteroukoliv z metod jednorázových plateb uvedených v ceníku.

Registrační poplatek - registrace služby Skylink jednorázově - 999 Kč včetně DPH
Servisní poplatek (měsíčně) - 29 Kč včetně DPH

Karta Standart HD M7 registrovaná do 30. 6. 2013 obsahuje bonus 2 měsíce ZDARMA vysílání všech programů placené nabídky s výjimkou programů pro dospělé.

Nové karta je zejména výhodná pro zájemce o placené balíčky Skylinku.
Na rozdíl od dosud prodávaných karet totiž cena nové karty není navýšena o Servisní poplatek, který je zahrnut v ceně placených balíčků.

Zájemci o placené balíčky tak díky nové kartě významně ušetří.


Kompletní aktuální informace o programech, registraci karty a cenách balíčků najdete na stránkách www.skylink.cz


Firma TOMI Czech, s.r.o. nezodpovídá za případné změny ve vysílání ze strany provozovatele kódovaných programů!

Kód: 0002123 | Cena: 412,00 Kč bez DPH | 498,52 Kč s DPH - Doručení 5-7 dní

Objednat